В 21-ого жовтня при парафії Св. Андрія відбулася традиційна осіння ватра. Наталя Коновал вела дітей у грі хусточки. Батьки і діти гарно зустрійлися. Ми гарно розпівалися біля ватри. Тішимось що колишні ОДУМівці і нові так гарно поспілкувалися і надіємось що майбутні сходини відбудутся в найближчому часі. Дякуємо всім хто придбав смачні страви і допоміг щоб це було можливо!
![](https://odumchicago.org/wp-content/uploads/2017/11/IMG_6509-min.jpeg)
гра хусточка
![](https://odumchicago.org/wp-content/uploads/2017/11/IMG_6560-min.jpeg)
Наталя Коновал веде гри
![](https://odumchicago.org/wp-content/uploads/2017/11/IMG_6528-min.jpeg)
Осіння ватра і барбекю
Click to Share